Nauka języka od najmłodszych lat

AB_EMR_0634.tif

WOW! English czyli dlaczego dzieci uwielbiajÄ… Steve'a i Maggie?

• wiek dzieci 3-11 lat.

• pierwszy zestaw materiaÅ‚ów, który wykorzystuje twarz i jej mimikÄ™ do nauczania jÄ™zyka angielskiego.

• wyjÄ…tkowa metoda Wattsenglish, która uczy jÄ™zyka poprzez zabawy edukacyjne.

• materiaÅ‚y pozwalajÄ… na nieustajÄ…cy kontakt z rodowitym Brytyjczykiem poprzez interaktywne filmy video z opowiadaniami i piosenkami.

• nie wymaga stosowania metody translacyjnej do wprowadzania elementów jÄ™zykowych – naturalnie motywuje do reakcji i uczy mówienia niemal od pierwszej minuty zajęć.

• absolutnie motywujÄ…cy dla dzieci – nie zmuszamy dzieci do nauki – one siÄ™ niÄ… bawiÄ….

• pozwala rodzicom sprawdzić, co dziecko już potrafi i pomaga mu w ćwiczeniach w domu bez dodatkowego stresu czy wysiÅ‚ku.

• metoda Å‚Ä…czona z Stories!

we_logo.png

Stories! czyli z angielskim przez świat i dalej metodą Storytelling.

Storytelling czyli opowiadanie historii to naturalny sposób przyswajania wiedzy przez mÅ‚odszych i starszych. Dzieci uwielbiajÄ… bajki i opowieÅ›ci. Storytelling daje kontekst do nauki, a ta przestaje być już ,,sucha" i nudna. JeÅ›li kiedykolwiek uczyliÅ›cie siÄ™ sÅ‚ów na pamięć i bez kontekstu  to zderzyliÅ›cie siÄ™ z Å›cianÄ…: mózg sÅ‚abo zapamiÄ™tuje sÅ‚owa odklejone od naszej rzeczywistoÅ›ci. OpowieÅ›ci natomiast wywoÅ‚ujÄ… emocje, a te wspomagajÄ… proces zapamiÄ™tywania.  DziÄ™ki tej metodzie dzieci Å›wietnie zapamiÄ™tujÄ… sÅ‚owa i wyrażenia, ponieważ mogÄ… odnieść je do swojego Å›wiata.  Teraz jÄ™zyk ma dla nich praktyczne zastosowanie.  OpowieÅ›ci uczÄ… gramatyki i skÅ‚adni w naturalny sposób. SÅ‚uchajÄ…c i powtarzajÄ…c historie dzieci przyswajajÄ… gramatykÄ™ intuicyjnie, podobnie jak przy nauce ojczystego jÄ™zyka. Storytelling to skuteczna alternatywa dla  wkuwania na pamięć zasad gramatyki i sÅ‚ówek.

Metoda Å‚Ä…czona z WOW! English.

iStock-1008446682.jpg
Picsart_22-07-20_23-01-53-438.png
Kotwica Młodzież

Młodzież

Rozwijanie umiejętności językowych

to-learn-3069106_1920.jpg

Matura nie musi być ponura i inne egzaminy.

Matura, egzamin ósmoklasisty i inne egzaminy to dla dzieci duży stres zwiÄ…zany nie tylko z wynikami, ale też oczekiwaniami rodziców. Przeprowadzimy Twoje dziecko przez wszystkie etapy egzaminów, oswoimy najbardziej stresujÄ…ce sytuacje oraz rzetelnie przygotujemy pociechy do tak ważnego dla nich  wydarzenia w mÅ‚odym życiu. Nasi uczniowie zdajÄ… egzaminy z bardzo dobrymi rezultatami.

Kotwica Dorośli

Moje dziecko mówi po angielsku!

Bardzo nas cieszy usÅ‚yszeć to od rodziców. Taki rezultat zawdziÄ™czamy nie tylko ciężkiej pracy, ale także zrozumieniu potrzeb i zainteresowaÅ„ mÅ‚odych ludzi. Tylko wtedy dialog z mÅ‚odzieżą jest możliwy. Aktualizujemy swojÄ… wiedzÄ™ o nowoÅ›ci, opieramy jÄ™zyk na wspóÅ‚czesnym Å›wiecie, poruszamy problematyczne sytuacje, a wszystko to pod kÄ…tem metodycznym. Przemycamy gramatykÄ™ wdrażajÄ…c jÄ… w praktycznym użyciu, ponieważ wiemy, że kucie reguÅ‚ek na blachÄ™ niewiele daje na dÅ‚uższÄ… metÄ™. Regularnie wracamy do przerobionego materiaÅ‚u, ponieważ powtórki sÄ… ważnym elementem dla osiÄ…gniÄ™cia zaÅ‚ożonych przez nas rezultatów.

iStock-1278978403.jpg

Dorośli

Od podstaw do zaawansowania.

direct-method-section-2.png

Mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy! Direct Method dla dorosÅ‚ych

Metoda, która kÅ‚adzie nacisk na mówienie i rozumienie ze sÅ‚uchu. Idealna dla osób zaczynajÄ…cych naukÄ™ jÄ™zyka oraz kontynuujÄ…cych naukÄ™. Omija puÅ‚apki tradycyjnej nauki typu: otwieramy książki i robimy ćwiczenia. JeÅ›li chcesz nauczyć siÄ™ jak używać gramatyki w praktyce, a nie w teorii, ta metoda jest dla Ciebie. Nauka praktycznego sÅ‚ownictwa umożliwi Ci komunikacjÄ™ w obcym jÄ™zyku na zadowalajÄ…cym poziomie. Regularne powtórki nie pozwolÄ… Ci zapomnieć przerobionego materiaÅ‚u.  Direct Method to nauka jÄ™zyka w praktyce, uczymy siÄ™ przede wszystkim na zajÄ™ciach, nie ma kucia w domu ani zadaÅ„ domowych.

DLL (1).png

Konwersacje

ZajÄ™cia idealne dla osób chcÄ…cych poćwiczyć jÄ™zyk w swobodnej rozmowie z metodycznym nadzorem lektora. Tematyka zajęć dobierana jest wedÅ‚ug poziomu i zainteresowaÅ„ kursantów. ZajÄ™cia ćwiczÄ… takie umiejÄ™tnoÅ›ci jak mówienie, rozumienie ze sÅ‚uchu oraz zagadnienia gramatyczne. Polecane dla osób na poziomie B1 wzwyż.

iStock-1039533386.jpg
Konwersacje
Kotwica Online

On-line

Kiedy wolisz uczyć się z domu.

iStock-1220226086.jpg

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb.

Wybierz kiedy i gdzie chcesz siÄ™ uczyć. Opcja idealna dla osób lubiÄ…cych pracować i uczyć siÄ™ z domu.

Metody

Która opcja jest dla mnie najlepsza? Skontaktuj siÄ™ z nami, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni sposób nauki.

we_logo.png

Wattsenglish!​

• dzieci 3-11 lat

• Brytyjski angielski

• interaktywny

• wglÄ…d rodzica w proces uczenia

• metoda Å‚Ä…czona z Stories!

Picsart_22-07-20_23-01-53-438.png

​Stories! czyli z angielskim przez świat!

• dzieci 7-11 lat

• interaktywny

• wglÄ…d rodzica w proces uczenia

• metoda Å‚Ä…czona z WOW! English